Studio prowadzę od 2011roku. Warsztat szlifowałam pod okiem najlepszych fotografów w kraju; moimi nauczycielami byli m.in. Robert Wolański, Jacek Bonecki, Lidia Popiel, Alina Płaczek. Brałam udział w wielu warsztatach, w tym fotografii noworodkowej dla profesjonalnych fotografów, w akademii Nikona, fotografii portretowej Vivy i wielu innych.

Moi Modele/ Klienci – oprócz efektów sesji w postaci zdjęć przyjmowanych zwykle z dużym entuzjazmem- cenią sobie luźną atmosferę, którą udaje mi się stworzyć w studio, podejście do dzieci- umiejętność zjednania ich sobie przy jednoczesnym wyegzekwowaniu współpracy, zrozumienie natury dzieci (np. ich naturalnej potrzeby pozostawania w ciągłym ruchu ). Myślę, że w czasie sesji nietrudno odgadnąć moją miłość do fotografowania i dzieci.

Kilkukrotnie zapraszana do TVP i TVN, tu rozmowa ze mną w TVP2 "Pytanie na Śniadanie": https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33290961/intymne-sesje-ciazowe

o mnie

Na zdjęciu z moim synkiem Frankiem:)

CO MÓWIĄ KLIENCI?


KASIA

Atmosfera w studiu bardzo kameralna a przede wszystkim na luzie bez stresu. Pani fotograf sprawiła że człowiek w ogóle się nie krępuje przez obiektywem. Polecam gorąco. Właśnie czekam na zdjęcia z sesji noworodkowej. Sesja brzuszkowa już za nami.
18.09.2017


MONIKA

Profesjonalne studio, domowa atmosfera, mnóstwo gadżetów do zdjęć, Fotograf pełna pomysłów i cierpliwości, a w efekcie końcowym WSPANIAŁE ZDJĘCIA - a to wszystko w jednym miejscu :) Gorąco polecamy, po pierwszej sesji już myślimy nad kolejną. 7.10.2016

 


MAGDA

Miło, sprawnie i profesjonalnie - z takim wrażeniem opuściłam studio Elefantti po sesji ciążowej. Ela stworzyła bardzo komfortową i przyjazną atmosferę. Efekt wspólnej pracy nas naprawdę wzruszył. Stylistyka, klimat, pomysł, naturalność i nieprzekombinowanie to na pewno cechy wyróżniające Elefantti.
26.06.2017


PAULINA

Sesja zdecydowanie dopasowana do temperamentu dziecka, klimat super, brak pośpiechu:) Efekty cudowne:)
15.03.2017

Więcej opinii na temat studio, przebiegu sesji i jej efektów tutaj.