Swobodna sesja ciążowa dla przyszłych rodziców

Sesje ciążowe realizuję głównie w moim studio w Warszawie, sporadycznie wykonuję również zdjęcia plenerowe (wyłącznie Warszawa). Sesje studyjne (do wyboru pakiet 2 lub 3 godzinny) mają tę przewagę, że nie tylko nie musimy przejmować się nieprzewidywalną pogodą, ale też w czasie sesji mamy szansę zrealizować pakiet bardziej różnorodnych ujęć. W studio przyszła mama ma szansę wielokrotnie zmienić stylizację a fotograf zaproponować różnorodny styl zdjęcia poprzez zmianę aranżacji oświetlenia czy tła. Poprzez grę światłem (studio wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy) jestem w stanie pokazać kobietę w sposób podkreślający jej urodę, umiejętnie tuszując czy kryjąc to, co podoba się nam kobietom mniej.

Rozwiewam więc wszelkie obawy przed tym, jak zostanie się pokazanym- z pewnością jako piękna i promieniejąca przyszła mama.

 sesja ciazowa

Fotografowani rodzice zwykle zdają się na moje doświadczenie jeśli chodzi o wybór ujęć czy stylizacji, zwykle jednak w czasie sesji prezentuję przykładowe zdjęcia w ciąży i wspólnie decydujemy o ostatecznym charakterze zdjęć. Ważne, aby przyszła mama czuła się swobodnie pozując, nie namawiam więc do konkretnych ujęć czy odsłaniania ciała- sesja ciążowa jest przecież wyjątkowa ze względu na jej intymny charakter.

Czasem kobieta realizuje sesję ciążową wraz z całą rodziną i nie decyduje się na ujęcia bardziej intymne, a jedynie na stylizacje w sukienkach przy pokazanie starszego dziecka ze zbliżeniem brzuszka. Niektóre kobiety przeciwnie- chętnie pokazują swoje nagie, piękne, zmienione ciało.

Sesja ciążowa często jest prezentem dla ciężarnej kobiety od jej partnera czy bliskich (sesję można wykupić również w postaci dedykowanej karty podarunkowej wysłanej pod wskazany adres lub do odbioru w studio w Warszawie).

Sesja ciążowa plenerowa trwa zawsze 3 godziny, samo fotografowanie zajmuje ok. 1,5-2h (tu w czas sesji wliczony jest dojazd).