Home fotografia dziecięca Warszawa zdjęcia w ciąży Warszawa sesja ciążowa Warszawa nasze studio my lokalizacja naszego studia kontakt sesja dzieci Warszawa zdjęcia dzieci Warszawa fotografia Warszawa zdjęcia z brzuszkiem Warszawa

Profesjonalne zdjęcia w ciąży to doskonała pamiątka

Oczekiwanie na narodziny dziecka to dla przyszłych rodziców wyjątkowy czas. Ten bardzo emocjonalny okres trwa stosunkowo krótko, ciało kobiety zmienia się szybko i warto ten magiczny czas zatrzymać na profesjonalnych fotografiach. Coraz większa liczba rodziców decyduje się na zdjęcia w ciąży i ten trend wydaje się być coraz bardziej popularny szczególnie w większych aglomeracjach, jak Warszawa. Dzisiejsze kobiety chętnie i dumnie prezentują swój ciążowy brzuszek, wybierają stroje podkreślające ich zmieniająca się sylwetkę.  Chcą nieco dłużej cieszyć się swoim wyjątkowym stanem i móc przywoływać wspomnienia z pomocą profesjonalnych zdjęć.

Wykonywane przeze mnie sesje plenerowe (Warszawa i okolice), zdjęcia rodzinne oraz studyjne zdjęcia w ciąży (studio mieści się w Warszawie na Saskiej Kępie) cieszą się rosnącym zainteresowaniem a moi zadowoleni z efektów sesji i samego jej przebiegu klienci często polecają moje studio swoim znajomym.

zdjęcia w ciąży


Oferowane przeze mnie sesje pozwalają na pokazanie przyszłej mamy w wybrany przez nią sposób, i tak część kobiet decyduje się na zdjęcia podkreślające radość oczekiwania na dziecko: kolorowe, z roześmianymi przyszłymi rodzicami dumnie prezentującymi ubranka i pluszaki przygotowane dla maleństwa. Kobiety również chętnie wybierają zdjęcia, które w bardziej śmiały lub też subtelny sposób pokazują ich ciało w ciąży, np. ujęcia jedynie obrysowujące ciążowy brzuszek, czy te wykonane na ciemnym tle, gdzie tylko niewielka ilość skupionego światła rysuje sylwetkę przyszłej mamy.

Sesja ciążowa z udziałem przyszłych rodziców wymagają właściwego podejścia fotografa, tym łatwiej, kiedy fotografem jest mama. Z racji własnych doświadczeń z okresu ciąży i macierzyństwa zwykle łatwo udaje mi się nawiązać kontakt i wejść w naturalnie bliską relację z fotografowanymi rodzicami co sprawia, że wykonane zdjęcia w ciąży zawsze należą do udanych; trudno nie uchwycić szczególnej relacji łączącej oboje partnerów, przyszła mama nawet przy ograniczeniach własnego zmienionego ciała promieniuje radością co udaje mi się uchwycić na fotografiach.

Realizacja: strony internetowe - DevilArt