PROFESJONALNE ZDJĘCIA W CIĄŻY

Oczekiwanie na narodziny dziecka to dla przyszłych rodziców wyjątkowy czas. Ten bardzo emocjonalny okres trwa stosunkowo krótko, ciało kobiety zmienia się szybko i warto ten magiczny czas zatrzymać na profesjonalnych fotografiach. Coraz większa liczba rodziców decyduje się na realizację zdjęć w ciąży i ten trend wydaje się być coraz bardziej popularny szczególnie w większych aglomeracjach, jak Warszawa. Dzisiejsze kobiety chętnie i dumnie prezentują swój ciążowy brzuszek, wybierają stroje podkreślające ich zmieniająca się sylwetkę.  Chcą nieco dłużej cieszyć się swoim wyjątkowym stanem i móc przywoływać wspomnienia z pomocą profesjonalnych zdjęć.

Wykonywane przeze mnie sesje plenerowe (Warszawa i okolice), zdjęcia rodzinne oraz studyjne zdjęcia w ciąży (studio mieści się w Warszawie w Porcie Praskim) cieszą się rosnącym zainteresowaniem a moi zadowoleni z efektów sesji i samego jej przebiegu klienci często polecają moje studio swoim znajomym a sami wracają niedługo by wziąć udział w sesji noworodkowej ze swoim maleństwem.

 sesja ciazowa

Oferowane przeze mnie sesje pozwalają na pokazanie przyszłej mamy w wybrany przez nią sposób, i tak część kobiet decyduje się na zdjęcia podkreślające radość oczekiwania na dziecko: kolorowe, z roześmianymi przyszłymi rodzicami dumnie prezentującymi ubranka i pluszaki przygotowane dla maleństwa. Kobiety również chętnie wybierają zdjęcia, które w bardziej śmiały lub też subtelny sposób pokazują ich ciało w ciąży, np. ujęcia jedynie obrysowujące ciążowy brzuszek, czy te wykonane na ciemnym tle, gdzie tylko niewielka ilość skupionego światła rysuje sylwetkę przyszłej mamy.